Boya Badana

Daire boyama işi zorlu bir süreç gibi görünse de bu işi sizin için çok kolaylaştıracak bir boya –badana ustalarından oluşan, deneyimli ve işini profesyonel olarak yapan, bu güne kadar yüzlerce evi yenileyen ustalarımız var. Daire boyama işini gönül rahatlığı ile ustalarımıza verebilir, bu süreci hiçbir sıkıntı yaşamadan atlatabilirsiniz.

 

Daire Boyama İşini Nasıl Yapıyoruz

Şirket bünyesinde disiplinli olarak çalışan boya badana ustaları, işlerini profesyonelliğin gerektirdiği şekilde düzenli ve planlı olarak yaparlar. Size söz verdikleri günde ve saatte de bitirirler. Daire boyama fiyatları konusunda da endişeniz olmasın, firmamız İstanbul’da 20 yıldan fazla zamandır daire boyama, tadilat ve inşaat- yapı onarım işlerini gerçekleştiriyor. Daire boyama işi önce ücretsiz keşif hizmeti ile başlar, anlaşma sağlandıktan sonra anlaştığımız saatte ustalar eve/ofise gelirler ve yaşam mekanlarınızı yenilemek için ön hazırlık yaparlar. Prizleri bantlamak, süpürgelikleri bantlamak, yere naylon çadır döşemek ve varsa eşyalarınızın üstünü örtmek gibi işleri bitirirler. Arkasından duvarlarınızı kontrol ederek onarım –alçı çekme işini yaparlar. Amaç dümdüz bir duvar oluşturmaktır.

 

Kısa Sürede Daire Boyama

Ustalarımız bu işi çekirdekten yetişme olarak yaparlar, onlar için duvarların boyamak hızlı bir süreçtir. Ancak zıt renk sorunu varsa yani kapalı bir renk üzerine açık bir renk boya çekilecekse, iki – üç kat boya çekmek gerekebilir. Anlaşma öncesinde ustalarımız bu konuda sizi bilgilendirecektir. Daire boyama işi sizi tedirgin ediyorsa daha önce kötü bir deneyim geçirmiş olmalısınız. Bu işi profesyonellere teslim ederseniz, hayal kırıklığı ve yeni sürprizler yaşamadan, planlanan sürede evinizi teslim alırsınız. Hem de eşyalarınız lekelenmeden… Çünkü ustalarımız iş bitiminde de genel bir temizlik yaparlar ve evi –ofisi teslim ederler.